1402-03-08 توسط مدیر سایت

رادیولوژی در منزل تهران

فهرست مطالب

خیلی خلاصه بخوام خدمتتون عرض کنم، در کمتر از یک ساعت، رادیولوژی در منزل شما انجام میشه. و در دو حالت عکس میتونه گرفته بشه و بدستتون برسه که به توضیح آن ها در زیر می پردازیم!

رادیولوژی در منزل چگونه انجام می شود؟

رادیولوژی در منزل مدیکال هوم در دو حالت قابل انجام است!

یکی از اون حالت ها این است که بلافاصله پس از تصویربرداری عکس روی لپتاپ کارشناس باز میشه و عکس رو براتون میفرستن روی گوشی و روی سی دی هم همونجا میزنن تحویل میدن! (قیمت این خدمات بالاتره)
یه نوع دیگه هم: بعد از انجام گرافی پس از رسیدن همکار به مرکز بلافاصله فایل عکس براتون ارسال میشه و کلیشه چاپ شده هم تا چندساعت بعد به وسیله پیک به صورت رایگان بدستتون میرسه!(این هزینش کمتره)

ما هزینه ایاب ذهاب هم نداریم! کل هزینه همونه که موقع تماس بهتون گفته میشه

طریقه انجام رادیولوژی در منزل

کیفیت تصاویر رادیولوژی های انجام شده توسط گروه مدیکال هوم

رادیولوژی لگن در منزل

عکس گرفته شده لگن در منزل توسط کارشناس مدیکال هوم

رادیولوژی شانه در منزل

عکس گرفته شده شانه در منزل توسط کارشناس مدیکال هوم

رادیولوژی زانو در منزل

عکس گرفته شده زانوها در منزل توسط کارشناس مدیکال هوم

رادیولوژی قفسه سینه در منزل

عکس-رادیولوژی-قفسه-سینه-در-منزل

نحوه انجام رادیولوژی در منزل به طور کلی برای عکس های مختلف یکسان است، به طوریکه جهت انجام گرافی می بایست، کاست مورد نیاز در دسترس باشد و ناحیه مورد نیاز جهت تصویربرداری بر روی کاست قرار بگیرد.

 با تاباندن اشعه ایکس به ناحیه مورد نظر، اشعه توسط بافت و استخوان جذب می شود و به کاست نمی رسد، چنین قسمت هایی در تصویر به صورت سفید ولی قسمت هایی که اشعه عبور می کند و به کاست می رسد به صورت سیاه نمایش داده می شود.

تماس با ما
جهت انجام رادیولوژی در منزل میتوانید با شماره زیر تماس بگیرین

09224523789

دستگاه رادیولوژی پرتابل در منزل

دستگاه رادیولوژی پرتابل، یک دستگاه پزشکی است که برای تشخیص و درمان بیماری‌های مختلف استفاده می‌شود
این دستگاه، به عنوان یک ابزار تشخیصی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استفاده می‌شود.

امروزه با پیشرفت فناوری، دستگاه رادیولوژی پرتابل نیز تولید شده است که با استفاده از  هوش مصنوعی به راحتی می‌توان آن را در خانه استفاده کرد.

دستگاه رادیوگراقی پرتابل مدیکال هوم

عوارض رادیولوژی در منزل

با توجه به اینکه خدمات رادیوگرافی از قسمت های مختلف، توسط اشعه ایکس انجام می شود باور عموم بر این می باشد که رادیولوژی باعث سرطان است.

در صورتی که این طور نیست و استفاده از آن در جهت تشخیص بیماری است.و قطعا تشخیص بیماری ضروری بوده است، که بیمار در این صورت دوزی از اشعه ایکس دریافت می کند. و  در صورتی که استفاده از اشعه ایکس به شیوه مناسب باشد جای هیچ نگرانی ای وجود ندارد.

این میزان از اشعه ایکس که بیمار دریافت کرده انقدر زیاد نیست که بتواند باعث ایجاد تغییرات در سلول های بدن و سرطانی شدن سلول ها شود!

هزینه رادیولوژی در منزل

هزینه رادیولوژی در منزل در شهر تهران با توجه به نواحی مورد نیاز جهت انجام رادیولوژی، متفاوت است. برای مثال هزینه رادیوگرافی قفسه سینه با رادیوگرافی کمر متفاوت است.

ولی با این وجود مدیکال هوم زیر قیمت تعرفه رادیولوژی در منزل شرکت های دیگر به شما قیمت می دهد. و می توانید با خیال راحت این خدمات را از مدیکال هوم دریافت نمایید.

جهت مشاهده توضیحات کامل هزینه رادیولوژی در منزل روی لینک زیر کلیک نمایید:

رادیولوژی چیست؟

رادیولوژی یک تخصص پزشکی است که از تصویربرداری برای تشخیص و درمان بیماری‌هایی که در بدن دیده می‌شود استفاده می‌کند.

مشاهده نوشته
آرتروز زانو: علت‌ها، علائم و راه‌های درمان

همه انواع مدالیته های تصویربرداری از اشعه ایکس استفاده نمی کنند.

انواع تکنیک های تصویربرداری مانند:

رادیوگرافی:استفاده از اشعه ایکس
سونوگرافی:استفاده از امواج اولتراسوند

توموگرافی کامپیوتری (CT): استفاده از اشعه ایکس
پزشکی هسته ای: استفاده از مواد رادیوایزوتوپ
(از جمله توموگرافی گسیل پوزیترون (PET))
تصویربرداری تشدید مغناطیس: استفاده از مغناطیس در طول تصویربرداری

رادیولوژی چیست؟رادیولوژی در منزل

MRI یا رادیولوژی؟ کدام بهتر است؟

انواع عکس های رادیولوژی با توجه به نیاز بیمار توسط انواع پزشکان نوشته می شود.

غلط رایجی که در حال حاضر وجود دارد این است که MRI از عکس رادیولوژی معمولی بهتر است.
 در صورتی که هرکدام برای علت خاصی استفاده می شوند.

و پزشک با توجه به نیاز بیمار و اینکه کدام مدالیته تصویربرداری برای تشخیص و درمان بیمار بهتر است نسخه تصویربرداری را برای بیمار می نویسد.

 و نمیشه گفت همیشه و در همه مواردی که به عکس نیاز است، MRI بهتر است!

تماس با ما
جهت انجام رادیولوژی در منزل میتوانید با شماره زیر تماس بگیرین

09224523789

عکس رادیولوژی در منزل را چه کسی میگیرد؟

عکس های رادیولوژی توسط کارشناس رادیولوژی که در رشته تکنولوژی پرتوشناسی از دانشگاه های علوم پزشکی فارغ التحصیل شده اند توسط پیشرفته ترین دستگاه ها در خانه گرفته می شود.

رادیولوژیست کیست؟

رادیولوژیست کیست؟چه کسی عکس رادیولوژی را ریپورت می نویسد

گزارش و ریپورت عکس های رادیولوژی با رادیولوژیست می باشد.

رادیولوژیست کیست؟ رادیولوژیست پزشک متخصص در زمینه رادیولوژی می باشد که پس از گرفتن عکس رادیولوژی توسط کارشناس، از روی عکس به تشخیص بیماری می پردازد.

شما میتوانید در صورت نیاز پس از پایان رادیولوژی از مدیکال هوم درخواست ریپورت یا گزارش داشته باشین تا در سریعترین زمان ریپورت رادیولوژیست هم در کنار عکس دریافت کنید.

مزایای رادیولوژی در منزل

1.دسترسی آسانتر به تصاویر رادیولوژی برای بیماران در منزل:

دسترسی آسانتر به تصاویر، برای بیماران، بدون آنکه از خانه خارج شوند. پس از تماس با مدیکال هوم، کارشناس رادیولوژی در سریعترین زمان، حضور پیدا می کنند و تصویربرداری را انجام می دهند.

2. افزایش سرعت تشخیص و درمان بیماری‌ها:

افزایش سرعت تشخیص و درمان بیماری ها به دلیل اینکه بیماران می‌ توانند بدون تاخیر تصاویر رادیولوژی خود را به پزشک خود ارسال کنند. و درمان لازم رو بدون از دست دادن زمان دریافت کنند.

3. کاهش هزینه‌های درمان برای بیماران:

کاهش هزینه درمان برای بیماران به دلیل اینکه بیماران نیاز به رفتن به مراکز پزشکی را ندارند.  و همان هزینه که قرار است پس از معطل شدن در مراکز پزشکی صرف کنند را، صرف بهترین خدمات می کنند و با خیال راحت در منزل عکس را دریافت می کنند.

4. افزایش رضایت بیماران از خدمات پزشکی:

 افزایش رضایت بیماران از خدمات پزشکی به دلیل اینکه بیماران می‌ توانند در محیط آرام و راحت خانه خود، تصاویر رادیوگرافی خود را بگیرند و در کمترین زمان عکس را دریافت کنند.

5. افزایش کارایی و دقت تشخیص بیماری‌ها:

افزایش کارایی و دقت تشخیص بیماری ها به دلیل اینکه پزشکان می‌ توانند تصاویر رادیولوژی بیماران را با دقت بیشتری بررسی کنند و نتایج دقیق‌تری ارائه دهند.

6.کاهش احتمال ابتلا به عفونت های بیمارستانی:

باتوجه به اینکه محیط بیمارستان محیط درمانی است و دارای انواع بخش های عفونی و بیماران بامشکلات عفونی می باشد.
استفاده از خدمات پزشکی در منزل، به بیماران آسودگی خاطر و آرامش زیادی از لحاط درامان ماندن از انواع عفونت می بخشد.

در حال حاضر مدیکال هوم کلیه خدمات رادیولوژی  را در سریعترین زمان به صورت شبانه روزی در سراسر استان تهران به انجام می رساند.

رادیولوژی قفسه سینه در منزل

مطالعه تصاویر رادیولوژیک قفسه سینه برای تشخیص بیماری‌های ریه، مانند التهاب ریه، سرطان ریه و بیماری‌های قلبی، نیازمند تخصص و تجهیزات پزشکی مناسب است. 

مشاهده نوشته
کاربردهای رادیولوژی در تشخیص بیماری های قلبی

همچنین  سونوگرافی در منزل  هم در تشخیص مشکلاتی مانند سنگ کلیه و تشخیص مشکلات قلبی بسیار مفید می باشد. و در خانه و با خیال راحت می توانید بسیاری از مشکلاتی که در رادیولوژی این ناحیه مشخص نمی شود را در سونوگرافی در خانه تشخیص داد.
مرکز خدمات پزشکی در منزل مدیکال هوم  با داشتن تجهیزات عالی در این زمینه و خدمات دیگر پزشکی فعالیت میکند.

شما همین طور میتوانید با مطالعه مقاله  کاربردهای رادیولوژی در تشخیص بیماری های قلبی  از اهمیت بررسی قلب، توسط رادیولوژی در تشخیص هرچه سریعتر بیماری ها مطلع شوید.

رادیولوژی لگن در منزل

رادیولوژی لگن در منزل همانند دیگر خدمات رادیولوژی مدیکال هوم در خانه قابل انجام می باشد و بیماران عزیز از تمام مناطق تهران می توانند از خدمات رادیولوژی لگن در خانه مدیکال هوم استفاده کنند.

جهت اطلاع بیشتر درباره رادیولوژی لگن در منزل می توانید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:

تماس با ما
جهت انجام رادیولوژی در منزل میتوانید با شماره زیر تماس بگیرین

09224523789

کاربرد عکس رادیولوژی

عکس رادیولوژی معمولاً در تشخیص و بررسی بیماری‌ها و مشکلات پزشکی استفاده می‌شود. این عکس‌ها با استفاده از اشعه‌ی X یا دیگر فناوری‌های رادیولوژیک به دست می‌آیند. در زیر چند کاربرد اصلی عکس‌های رادیولوژی را بررسی می‌کنیم:

 1. تشخیص بیماری‌ها: عکس‌های رادیولوژی می‌توانند در تشخیص بیماری‌های مختلف مانند شکستگی استخوان، تومورها، عفونت‌ها، آسیب‌های عضلانی و مشکلات دیگر از جمله مشکلات قلبی و ریوی مفید باشند. پزشکان معمولاً با تحلیل عکس‌های رادیولوژی می‌توانند نشانه‌ها و الگوهای خاصی را که برای بیماری‌ها مشخص است، تشخیص دهند.

 2. بررسی تغییرات درمانی: عکس‌های رادیولوژی همچنین می‌توانند در بررسی تغییرات پس از درمان مورد استفاده قرار بگیرند. با مقایسه عکس‌های قبل و بعد از درمان، پزشکان می‌توانند اثربخشی درمان را ارزیابی کنند و تغییرات در بیماری یا مشکل را بررسی کنند.

 3. راهنمایی در روش‌های جراحی: در برخی موارد، عکس‌های رادیولوژی می‌توانند به جراحان کمک کنند تا قبل از عمل جراحی بهترین روش را انتخاب کنند. با استفاده از عکس‌های رادیولوژی، جراحان می‌توانند رویکرد مناسب را برای دسترسی به منطقه مورد نظر و انجام عمل جراحی را تعیین کنند.

 4. پیگیری بیماری: در طول زمان، عکس‌های رادیولوژی می‌توانند برای پیگیری و مانیتورینگ بیماری استفاده شوند. با مقایسه عکس‌های متوالی، پزشکان می‌توانند تغییرات در بیماری را درک کنند و پیشرفت یا تشدید بیماری را مشاهده کنند.

رادیولوژی در منزل همه مناطق تهران

رادیولوژی در منزل در همه مناطق تهران، در کلیه مناطق 22 گانه، با دستگاه پیشرفته رادیولوژی پرتابل و در سریعترین زمان قابل انجام است.

 بیماران عزیز می توانند از شرق تهران، شمال تهران، غرب تهران، جنوب تهران تنها با تماس با مدیکال هوم با کارشناسان ما در تماس بگیرند.

و در سریعترین زمان در هرکدام از مناطق تهران که قرار دارند خدمات رادیوگرافی در منزل را دریافت نمایند.

رادیولوژی در منزل شمال تهران

در مناطق شمالی تهران،انواع خدمات رادیولوژی به صورت 24 ساعته توسط کادر درمانی مدیکال هوم در سریعترین زمان قابل انجام است.

 مناطق شمال تهران در رادیولوژی

 در منزل

 

تجریش، دربندر، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک نفت، چیذر، دارآباد، امام زاده قاسم، ولنجک، جوزستان، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه می توانند از خدمات رادیولوژی مدیکال هوم استفاده کنند . و همین طور:
کاشانک، دزاشیب، محمودیه، سوهانک، آجودانیه، جماران، الهیه، باغ فردوس، نیاوران، کامرانیه میتوانند خدمات رادیولوژی را در اسرع وقت توسط کارشناسان موجود در همان مناطق دریافت نمایند.

مشاهده نوشته
5 مورد از شکستگی‌های شایع در سالمندان: علل، علائم و روش‌های پیشگیری

چرا رادیولوژی در منزل در شمال

تهران؟

 

 خدمات رادیولوژی در منزل مدیکال هوم به دلیل برخی مشکلاتی مانند سختی حرکت برای بیماران مسن و دارای بیماری های مزمن، شلوغی و ترافیک شهری و همچنین برای کسانی که در خانه به خاطر بیماری بستری هستند،قابل ارائه است.

رادیولوژی در منزل غرب تهران

در مناطق غربی تهران، خدمات رادیولوژی در منزل توسط کادردرمانی کارشناس موجود در همین مناطق انجام می گیرد.

مناطق غربی تهران در رادیولوژی در منزل


 شهرک غرب، سعادت آباد، پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهرزیبا، تهرانسر،خلیج فارس، شهرک اکباتان، تهران ویلا، شهرک گلستان، شهران می توانند از رادیولوژی مدیکال هوم استفاده کنند.

همین طور:
وردآورد، چیتگر، دهکده المپیک، بلوار فردوس، طرشت، گیشا، آزادی میتوانند خدمات رادیولوژی را در اسرع وقت توسط کارشناسان مدیکال هوم دریافت نمایند.

رادیولوژی در منزل جنوب تهران

مدیکال هوم در کلیه مناطق جنوبی تهران نیز خدمات خود را ارائه می دهد.

 اهالی مناطق جنوبی تهران از جمله:

 

امیریه،شاپور،امیربهادر،منیریه،میدان خراسان ،شوش،افسریه،مشیریه،مسعودیه،دروازه غار،اتابک،نازی آباد، یاخچی آباد،خزانه،جوادیه،امام زاده حسن،آذری،فلاح،فردوس،شهرک ولیعصر،یافت آباد،شهرک شریعتی،عبدل آباد،شهرک رسالت،خانی آباد نو،صالح آباد،نعمت آباد،13 آبان،کیان شهر،دولت آباد،شهر ری

 میتوانند از خدمات رادیولوژی در منزل مدیکال هوم استفاده کنند.


فقط با تماس با کارشناسان ما به شماره 09224523789 میتوانند این  خدمات را توسط کارشناسان مدیکال هوم دریافت نمایند.

رادیولوژی در منزل شرق تهران

در مناطق شرقی تهران، خدمات رادیولوژی در منزل در اسرع وقت توسط کادردرمانی مدیکال هوم قابل انجام است.

 مناطق شرقی تهران در رادیولوژی در منزل

 

تهرانپارس، پیروزی، دماوند، نبرد، امام حسین، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، نظام آباد، نارمک، هنگام، مجیدیه می توانند از خدمات رادیولوژی مدیکال هوم استفاده کنند. و همین طور:

نیروهوایی، جوادیه، چهارصد دستگاه، پرستار، دولاب، مدائن، تسلیحات میتوانند خدمات رادیولوژی را در اسرع وقت توسط کارشناسان مدیکال هوم دریافت نمایند.

سوالات متداول

1- رادیولوژی در منزل در چه ساعاتی از شبانه روز انجام می شود؟

در واقع ما 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما هستیم. و دارای کارشناس رادیولوژي با تجهیزات جهت اعزام به خانه شما هستیم ولی در تایم شب از ساعت 11 تا 8 صبح، قیمت خدمات رادیولوژی در منزل، 50 درصد افزایش می باید.

2- هزینه رادیولوژی درمنزل چه زمانی دریافت می شود؟

هزینه رادیولوژی در منزل مدیکال هوم، به دلیل اعتماد سازی بیشتر و عدم ایجاد نگرانی برای بیماران و اطمینان خاطر، بعد از ارسال عکس ها از بیمار دریافت می شود.

3- چه زمانی عکس رادیولوژی گرفته شده، آماده می شود؟

جالب است بدونید مدیکال هوم سریعترین شرکت خدمات پزشکی در منزل در ارسال عکس گرفته شده برای بیمار می باشد. شما می توانید بعد از گرفته شدن عکس رادیولوژی در منزل، در کمتر از 1 ساعت فایل عکس رادیولوژی را دریافت کرده و برای پزشک متخصص ارتوپد خود ارسال نمائید.

4- عکس رادیولوژی رو به چه کسی باید نشون بدیم؟

عکس رادیولوژی گرفته شده را باید به متخصص مربوطه ینی متخصص ارتوپد نشان دهید. مدیکال هوم دارای پزشکان متخصص خبره نیز می باشد و بیماران عزیز میتوانند از خدمات ویزیت پزشک ارتوپد در منزل استفاده کنند. مزیت این خدمات دسترسی راحتتر پزشک به گرافی انجام شده می باشد. مزیت دیگر ویزیت در منزل این است که در صورتی که بیمار دچار شکستگی باشد، پزشک متخصص میتواند گچ گیری در منزل را انجام دهد.

درباره علیرضا غفاری
طراح سایت و برنامه نویس، نویسنده سایت خدمات پزشکی در منزل مدیکال هوم، کارشناس رادیولوژی، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی ایران

(03) دیدگاه

 1. محمدرضا احمدی
  1402-09-03

  برای عکس لگن پدرم تماس گرفتم، واقعا ممنونم از زحماتتون، خیلی زود تشریف آوردند و جواب هم زود به دستمون رسید، حتما مجموعه شمارو به بقیه هم معرفی میکنم، خیلی ممنونم🌹

  پاسخ
  • مدیر سایت
   1402-09-03

   باعث افتخار ماست، از اینکه مجموعه مارو انتخاب کردین خیلی خرسندیم🙏

   پاسخ
 2. نگین محمدیاری
  1402-09-28

  واقعا ممنونم از شما، خیلی سریع تشریف آوردند و عکس با کیفیت بالا برامون ارسال شد.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *